Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 18:13   #1855
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dzisiaj mnie Sephora miło zaskoczyła. Poszłam z sms-em zniżkowym zakupić krem-żel Clarinsa Daily Energizer, który wcześniej kosztował 99zł, a tu na plakietce cena 79zł, aż nie mogłam uwierzyć w tak przyjemną niespodziankę Ze zniżką zapłaciłam 63,20zł
A ja jak ostatnio byłam w Sephorze przy okazji zniżek to powiedziano mi, że promocje się nie sumują i jak coś jest przecenione to nie mogę skorzystać jeszcze z tego rabatu sms'owego
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny;chyba rzeczywiście tą kartę upominkową kupię
Myślałam o zapachu (już jej kiedyś dawno dawno temu kupiłam taki "lepszy" zapach z YR (obie byłyśmy dużo młodsze i z tego,co pamiętam,to była bardzo zadowolona ) bo to dla mnie mniej osobisty prezent,niż krem (zawsze to jednak flaszka - czyli coś odpowiedniego dla lekarza
Oczywiście żartuję;ja zwyczajnie uwielbiam tą kobietę;ona nas też (chyba) lubi,dużo dla mnie zrobiła i ma wiele cierpliwości dla mnie
Jakos flaszeczka wydawała mi sie bardziej elegancka,niz coś z pielęgnacji....

A może jednak jakiś niekontrowersyjny zapach typu Noa
No dobra,chyba jednak ta karta to najlepszy pomysł
Uwierz, że dobrze Ci radzimy Karta na zakupy na pewno o wiele bardziej ją ucieszy, bo będzie mogła ją wykorzystać według własnego wyboru Kto nie chciałby zrobić zakupów za które nie musi płacić przy kasie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora