Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 16:55   #88
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: zmarszczki, bruzdy 25 lat

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
tak jak poprzedniczka napisala, delikatne kosmetyki.

Ja ci moge jeszcze polecic kilka rad ktore mnie pomagaja:

1. Nie opalaj twarzy, latem chodz w czapkach i kapeluszach, smaruj twarz filtrami przez caly rok, UVA dziala przez caly rok a to ono wlasnie powoduje ze skora sie starzeje szybciej

2. Nie marszcz czola ani oczu, usmiechaj sie delikatnie

3. Pij duzo wody, zielonej herbaty i .... kawa tez podobno dziala przeciwzmarszczkowo tak jak zielona herbata bo ma flawonoidy i antyoksydanty (mielona oczywiscie)

4. Cwicz regularnie

5. Nawilzaj skore

6. Nie pal papierosow (mam 30 lat i kolezanki w moim wieku ktore pala juz od jakiegos czasu sa juz dosc mocno pomarszczone ... zwlaszcza czolo i pod oczami)

25 lat to jeszcze nie jest tak pozno by zaczac walke o mloda skore, uwierz mi ze warto bo sa przyklady kobiet ktore nawet w wieku 40 lat wygladaja jak nastolatki ... w zasadzie do menopauzy mozna na prawde super wygladac jesli tylko sie o siebie dba)

Mnie najbardziej rozwala jak moje znajome mowia ze one nie maja czasu na dbanie o siebie (zeby nie bylo ja im niczego nie kaze) zawsze sie wykrecaja dziecmi, praca, zmeczeniem ... ale tak na prawde to po prostu im sie nie chce palcem kiwnac i wiecznie niezadowolone z wygladu. No ale coz takie jest zycie. Serio, ja czesto chcialabym wrocic do czasu kiedy bylam na studiach, mialam 20 lat i wszystkie kolezanki mialy zawsze mnostwo checi i czasu na kazdy nowy pomysl ... z kolei wiekszosc dziewczyn po 30-tce to wiecznie niezadowolone marudy niewszystkie ale wiekszosc

sorry za marudzenie
Może czas zmienic kolezanki, albo zarazic ich swoim nastawieniem do zycia, żeby same doszly do tego
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując