Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-16, 08:00   #3083
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Smyk.com, ten dziecięcy, zarejestruj się, często są promocje. Ja kupiłam teraz sobie 3 kosmetyki naturalne, a synowi ubrania i rolki. Dziś wszystko przyszło w komplecie. Chyba teraz jest promo na ciuszki dla najmłodszych, o ile się już nie skończyło. Ten sklep jest też stacjonarnie w wielu miejscach, to sieć.
Dzięki, widziałam ten sklep stacjonarnie, ale nigdy nie wstąpiłam bo nie wiedziałam , że tam tyle rzeczy mają ciekawych.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
U mnie też trochę nowości.
Wczoraj przyszedł kremik 100% pure Pine Bark (super tłuścioch na noc), a dzisiaj Innisfree: lotion i micel. Lotion kupiłam dzięki próbce od Susabee , dobrze się u mnie wgrał w pielęgnację warstwową, fajnie nawilża i jest leciutki.
Krem pod oczy Nacomi (od Korah ) wskakuje teraz na dzień, a Latoille czeka na swoją kolej.
Deo MooGoo kupiłam stacjonarnie. Kończę już balsam z siarką od nich i zapewne wypróbuję też inne kosmetyki (już kusi serum do twarzy i mydła).
Krem i serum Lavera używam od pewnego czasu i niestety za wiele dobrego nie mogę o nich napisać. Jeśli chodzi o stosowanie na noc to jeszcze ujdzie, ale próba nałożenia na nie makijażu kończy się za każdym razem fiaskiem.
Czekam jeszcze na przesyłkę z lovelula z dezodorantem i mydłem Madara (promo -40%) i peelingiem do stóp Phb Ethical Beauty.
Myślałam, że Lavera lepiej wypadnie. Krem pod oczy Nacomi ogromnie mnie ciekawi, niedawno widziałam go w Hebe i nawet miałam brać, ale coś mnie powstrzymało.
Super zakupy.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad szaponem do włosów. Włosy tłuste i z lupiezem. Zauważyłam ciekawy z eubiony przeciwlupiezowy z liściem z oliwy https://biorganic24.pl/pl/p/EUBIONA-...IWNY-200ml/269 lub są dwa z lavery: do przetluszczacych i przeciwlupiezowy https://biorganic24.pl/pl/p/LAVERA-S...owy-200-ml/627. Mialyscie jakiś z nich?
Szampon z Eubiony miałam i polecam, dosyć wydajny, dobrze się pienił, zmywał nawet oleje.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora