Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 13:32   #186
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
niestety na razie jestem na etapie typowania NAJGORSZYCH szamponow do skóry głowy

dzisiaj dostanę wreszcie szampon, ktory zamowilam polecony mi przez Aggie125 http://www.allegro.pl/item319914297_...alne_i_tl.html

wersję do wlosow suchych testowalam i mysle, ze skory nie podraznial, niestety zmagam sie z łojotokiem, wiec nie byl odpowiedni

jak przetestuje te wersje to napisze spostrzezenia
Dziękuję bardzo
Ja niestety też cały czas tylko testuję i nie mogę znaleźc nic, po czym skóra głowy by choć troche odetchnęłą... A to swędzenie doprowadza mnie do szału
A nad Vichy też się zastanawiałam, ale obecnie mnie nie stać

Ostatnio dużo się zastanawiałam czy mam suchą czy tłustą skórę głowy (bo szybko mi się włosy przetłuszczają). I już wiem-moja skóra głowy jest strasznie sucha i stąd ten łupież i swędzenie. Już po umyciu włosów jak tylko potrząsnę głową sypią się białe płatki... A przy ciemnych włosach jest to dużo bardziej widoczne niż przy jasnych. Czyli to już za mną ale przede mną kolejna zagadka: w jaki sposób mam ją nawilżyć/natłuścić?? Pomóżcie Już chyba wolę, żeby włosy mi się przetłuszczały, ale żebym wreszcie pozbyła się tego swędzenia!

Co do szamponu-już kilka razy umyłam włosy szamponem babydream, ale mam wrażenie, że skóra robi się jeszcze bardziej sucha i nadal swędzi... A wydawało mi się, że to łagodny szampon... Poza tym tak koszmarnie plącze włosy, że albo mam niedokładnie umytą skórę, szczególnie czubek głowy, albo powyrywane włosy, kiedy próbuję się tam dostać... I nawet po użyciu odżywki ciężko mi było je rozczesać I są szorstkie w dotyku

A dzisiaj umyłam włosy Barwą tataro-chmielową i miałam strasznie suche dłonie...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując