Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 16:42   #2505
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
poszłam do rossmana z zamiarem kupna milk&lotion babydream, myślałam że nie dostane przez to co tu czytam ale był, na pólce pomieszany z lotionem.

korah - pisałas mi bym stosowała go dwa razy w tygodniu - jak bym używała codziennie by mnie zapchał? a jakieś zadanie by spełniał gdybym go dolewała do wody do wanny dla dziecka? bo nie lubię smarować

a czym ty myjesz główkę synkowi? ile ma latek? masz fajny bezpieczny szampon?


Gothiko, na pewno nie pisalam, że Milk&Lotion 2 razy w tygodniu. Ja go polecam na codzień. Mialaś fart, u mnie już nie ma go od dawna w rossie. Dziewczyny tez się skarżyly, że nie mogą go nigdzie dostać. A do kapieli nie spiszę się, raczej, nie ma szans. Synkowi ( 3,5 rocznemu) wlosy myję albo mydlem naturalnym, albo plynem do kapieli Babydream. Ma krótkie wloski, więc nie ma konieczności dokupowac szamponu, tymbardziej że babydreamy są uniwersalne.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Alterra aloe vera krem na dzień do skóry suchej i wrażliwej

Skład. aqua, alcohol, glycerin, vitis ninifera seed oil, glycine soja oil, cera alba , glyceryl stearate citrate, sorbitan stearate, simmondsia chinensis seed oil, butyrospermum parkii butter, parfum , rhus verniciflua peel cera, dodium citrate, xantan gum, sucrose cocoate, bisabolol, linalool, citric acid, prunus armeniaca kernel oil, aloe barbadenisis leaf juice powder, limonene , tocopherol, geraniol. helianthus annuus seed oil, citronellol, citral

bardzo ciekawi mnie to cudo - czy nada się do cery tłustej i wrażliwej (drobne naczynka na nosie) ? ten alkohol mnie martwi - proszę o podpowiedź


Wydaje mi się, że warto go mieć. Solidnie nawilży i natluści, nie powinien zapychać, na pewno nie jest jakimś okropnym dusicielem.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-14 o 16:55
Korah jest offline Zgłoś do moderatora