Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-10, 22:21   #276
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
My olej wspaniały nakładamy właśnie na twarz

Ja jestem zadowolona bardzo z kremu nawilżającego do mycia twarzy leave-on phenomeOn niby do cery suchej-normalnej,a ja mam mieszaną jednak obecnie ciut przesuszoną,podrażnioną lekko.
Pięknie oczyszcza,otula buzie delikatnym krememnawilża odczuwalnie od pierwszego użyciaTego mi było trzeba chyba do mycia,bo myślę,że mydła na tę porę działają na mnie za bardzo wysuszająco.

Dziewczyny mogę 2 tygodnie po farbowaniu henną,która mi się ekspresowo wypłukała zafarbować dzisiaj włosy castingiem?wiecie coś na ten temat?
Ankazar, dziękuje za odpowiedź
Poczytując wątek rzuciło mi się w oczy jego zastosowanie na włosy, ręce i stopy, ale jakoś nie zapamiętałam informacji o tej najbardziej reprezentacyjnej części ciałka
Przyznam szczerze, że nie czekając na Wasze odpowiedzi uraczyłam się olejem wspaniałym na twarz i muszę przyznać, że efekt super - buźka gładziutka i sprężysta - miałam wręcz wrażenie, że twarz jest nawilżona od środka

Mam tylko jedno pytanie: czy Wasz olej wspaniały też tak trąci... jakby końskim łajnem ... albo chlewikiem .... ???

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
: slina::slin a::lov e:
a w ogole to po co ja sie podniecam, jak living nature moge kupic stacjonarnie

ja moge cos na temat olejku marchewkowego diaderma napisac. moja skore niestety przeciazal... jakos sie nie chcial wchlonac. ale ja mam chyba przedziwna skore... nie podobal mi sie tez zapach tego olejku - taki troche w stylu wody kolonskiej ale nie jest jakis drazniacy. po prostu nic ciekawego za to musze przyznac, ze ten olejek daje przepiekny efekt na skorze - taka bardziej sloneczna, promienna cera zeby nie byl az tak odzywczy, to bym uzywala z mila checia
Cloche, ja miałam takie same odczucia odnośnie olejku z Diadermy - piorunującego wrażenia jeśli chodzi o odżywienie cery na mnie nie zrobił . Ja musiałam go mieszać z kremem nawilżający, bo aplikacja samego olejku była - o dziwo - dość tępa .
Efekt na skórze faktycznie daje fajny - szkoda tylko, że krótkotrwały...


Dziewczyny macie zastraszające tempo w produkcji postów - nadążam tylko z czytaniem, bo zanim zdołałabym się włączyć do dyskusji, to zmienia się aktualny temat/produkt na tzw. "tapecie"
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora