Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 14:41   #4038
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
bardzo sie ciesze że Ci odpowiada jeszcze mi sie nigdy nie zdarzyło kupić tego typu produkt ponownie a armaniusz kupiłam bo jest


mój tez szaleje, poprzednie kupowałąm w D obecny w superfarm... lakier schodzi płatami po 2-3 dniach


mam próbke tego podkładu- w weekend test w moim D zakłądają paszport Armaniego, po 5 zakupionych produktach błyszczyk pelnowymiarowy gratis






Milko mam nadzieje ze to przejściowe...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Olu jesli poczekasz do jutra dam znac z kolorem bo o ile mnie pamięc nie myli to mam taki kolor w próbce w domu ale tak na 90%, mam tez wymienione przez Ciebie podkłady, sprawdze
Super, z góry dziękuję .
W sumie tak kojarzę, że kiedyś właśnie próbkę 5,5 dostałam do przetestowania, ale z tych testów nic już nie pamiętam, bo to bardzo dawno było . Podkład Dior Nude 20 pod kątem odcienia mi odpowiada, ale miałam też Parure Extreme 02, który niby jest zbliżony kolorystycznie, ale na twarzy ciemniał mi okrutnie i to na marchewkowo . I tego w zasadzie obawiam się przy armaniuszu. Z drugiej jednak strony korektor pod oczy z Armaniego wydaje się ciemniejszy w opakowaniu i przy nakładaniu, ale w momencie rozsmarowywania, w kontakcie ze skórą, jaśnieje. Może podobnie będzie z podkładem .

Prawdę mówiąc korzystając z 10% rabatu w internetowym Douglasie kliknęłam już ten podkład i brązer też (Twoja zasługa, bo tak zachwalasz, że nie mogłam się nie skusić ), ale poczekam z opłaceniem zamówienia do Twojej opinii .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora