Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy z włosami:( ne wiem co zrobic...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-08, 13:12   #2
karusss
Raczkowanie
 
Avatar karusss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 149
Dot.: Pomocy z włosami:( ne wiem co zrobic...

Cytat:
Napisane przez Asiaa1916 Pokaż wiadomość
Mam wiele niedoskonałości ale największymi są chyba mój nos, usta i ta okropna grzywka!! Włosy nad czołem układają sie w wicherek, z którym nie mogę nic zrobic jak zmienie przedziałek na drugą stronę, to tworzą się koguty... Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić i doradźcie mi jakiś makijaż, który zakryłby mój brzydki kształt twarzy duży nos i małe usta Jedyne co mi się podoba to oczy... Nie wiem też czy w tym kolorze włosów jest mi do twarzy bo uparłam się, że chcę być jasną blondynką, a mój naturalny, to ciemny blond.
Bardzo prosze o jakieś rady, bo już się załamuję
1 zdjęcie jest z wakacji,
2 robione było niedawno,
3 rozjaśniłam i "przycięłam" grzywkę więc jako jedyne mi sie podoba
4 zdjęcie to jest tragedia-tak wyglądam w związanych włosach (przed wakacjami)
Na pewno nie masz powodu zeby sie zalamywac sliczna z Ciebie dziewczyna. Jesli chcesz zmniejszyc nos (chociaz moim zdaniem jest zupelnie ok) musnij go pudrem brazujacym, tak aby byl odrobine ciemniejszy niz reszta twarzy, natomiast w powiekszeniu ust (ktore swoja droga sa naprawde bardzo ladne) moga ci pomoc specjalne blyszczyki, lub chocby zwyczajne ktore poprzez to ze sie blyszcza powiekszaja usta troche sie zagmatwalam ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz a co wlosow to zdecydowanie zostalabym przy blondzie, przydalaby sie jakas mala zmiana np grzywka, masz pociagla szczupla twarz wiec mysle ze by ci pasowala to moja propozycja dla ciebie
__________________
` J. ღ `
karusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując