Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-07, 01:01   #390
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Również bardzo polecam olejek myjący na bazie cromollientu z Mazideł. Ja to w ogóle robię go w prosty sposób - mieszam jedynie cromollient (6 ml) z oliwą z oliwek (49 ml) i już (proporcje takie jak podają Mazidła). Skóra jest dobrze oczyszczona i bardzo miękka. Fajniejszy nawet ten cromollient od gryceryl cocoate, chociaż w sumie to oba polecam. A oliwa z oliwek to w ogóle jest moje odkrycie - bardzo dobrze wpływa na moją skórę, jedynie zapach mi nie bardzo odpowiada.
glyceryl cocoate bym może i nawet wyprobowała, gdyby nie mial w nazwie "glyceryl"
Na bank byśmy się nie polubili... Trochę Wam zazdroszczę tego, że glikole, gliceryna Was nie zapychają i możecie tak sobie eksperymentować. Ja mam bardzo ograniczone pole popisu i to mnie czasami wkurza, dlatego cieszę się, jak dziecko, gdy znajdę coś dla siebie
Jeszcze nie znalazłam przepisu na krem, którego moglabym używać Nie tak dawno próbowałam się przełamać i nawet na biobazie krem spróbowałam (niby do cery tłustej itd), mimo iż doskonale wiedziałamm, że Glyceryl Stearate to coś, do czego nie powinnam podchodzić, ale łudziłam się, że może moja cera jakiś cudem się zmieniła.. 2 razy go użyłam i do mamy poleciał, która bardzo go sobie chwali... A ja kilka dni walczylam ze skutkami jego użycia.

BTW- Frantic, o tej godzinie na wizazu ?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora