Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-30, 16:12   #3145
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziewczyny proszę o poradę w doborze kremu zastanawiam sie nad Vichy Skinset i Effaclarem H. Nie chcę już wysuszać mojej cery, więc stwierdziłam, że któryś z tych kremów trochę ją nawilży (nie jest raczej przesuszona) bo kosmetyki do cery trądzikowej, powodują, że jeszcze bardziej się przetłuszcza. Mam teraz tylko małe zaskórniki, rozszerzone pory i wągry. Który z tych kremów byłby lepszy?Podam skład obydwu kremików

Skinset:
Skład: Aqua, Polyethylene, Glycerin, Alcohol Denat., Phenyl Trimethicone, Nylon-66, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Butyrospermum Parkii, C13-14 Isoparaffin, Hamamelis Virginiana, Algae, Solanum Lycopersicum, Zinc PCA, Glycolic Acid, Litchi Chinensis, Triethanolamine, Arginine PCA, Poloxamer 338, Caprylol Salicylic Acid, Tetrasodium EDTAS, Laureth-7, Acrylates/Stearyl Acrylate/Dimethicone Methacrylate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Polyacrylamide, Polycaprolactone, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylparaben, Phenoxyethanol, CI 14700, Ci 19140, Parfum

Effaclar H:
Skład: Aqua, Squalane, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Bisabolol, Tea-Carbomer, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Tetrasodium EDTA, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, T-Butyl Alcohol, Citric Acid, Tocopherol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora