Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-10, 13:52   #1033
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: skleroterapia

Dobra, to ja znowu z pytaniami do Ciebie, beatniczek
1. Ile się czeka na zabieg od momentu zadzwonienia do tego lekarza? I jak często są potem wyznaczane kolejne wizyty? Pytam dlatego bo chcę wiedzieć kiedy mniej więcej mam się za to zabrać żeby zdążyć przed wakacjami, a nie tak jak ostatnio, że robiłam to w połowie maja, a miesiąc potem poleciałam na urlop na południe Europy... :/
2. Wiesz może jak można zlikwidować przebarwienia które powstają po skleroterapii? U mnie powstały ponieważ zaczęłam się opalać (wprawdzie chroniąc się kremem z wysokimi filtrami, ale jednak słońce było znacznie silniej operujące niż w Polsce) kiedy jeszcze te wybroczynki w dwóch miejscach nie wchłonęły się całkowicie i tak się opalałam przez 2 tygodnie... Lekarz uprzedzał mnie, że może tak być jeśli mi się do końca nie wchłonie a ja zacznę się opalać, ale miałam nadzieję że tego uniknę... Niestety zrobiły mi się przebarwienia w dwóch miejscach i teraz nie wiem co z nimi zrobić :/
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując