Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 17:15   #4348
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Mineralki mam prosbe
Mozecie mi polecic odzywczy krem z filtrem 50+? Moze byc ciezkie lepiszcze, dowolne minusy, zaden makijaz nie wchodzi w gre - warunki tylko takie, ze filtr ma byc stabilny, 50+, bez alkoholu (koniecznie!) i formula ma byc kremowo-ciezka.
To dla mojej Mame - cera dojrzala, naczynkowa, sucha.
Ja testujac filtry pod swoim katem znam tylko te lzejsze fluidy, emulsje, ktore dla niej sa za slabe.
Mame najbardziej lubila LRP Creme Fondante 50+ ale zmieniono sklad i teraz ten krem zawiera alkohol denat. Potem nawet dobrze sie spisywal LRP Lait Veloute 50+ ale tez juz go nigdzie nie ma.
Lirene, SunOzon, Eva Sun, Klorane sa dla niej za slabe - pelny mat i calkowite wchloniecie plus podsuszona cera z czasem.
Jakies pomysly? Moze przy wlasnych testach trafilyscie na jakis wyjatkowo ciezki kaliber, ktory nie ma zalet jako baza pod makijaz i krem do cery normalnej\tlustej ale akurat sie nada dla dojrzalego suchotnika?
KWC jest dla mnie malo konkretne w tej kwestii - prawie dla kazdego kremy z wysokim filtrem sa tluste i ciezkie, wiec po takich opisach nie zorientuje sie czy cos jest rzeczywiscie odzywcze, moge tylko wydlubac brak alkoholu ale z wiedza o stabilnosci i realnej ochronie to juz jestem na bakier (potwierdzam jedynie, ze Lirene to szajs ).
Nie pisze w watku o filtrach, bo na nic mi opisy czy krem sie nadaje pod makijaz mineralny.
Z gory dzieki za odzew

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-06 o 17:17
vril jest offline Zgłoś do moderatora