Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-09, 21:28   #3623
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy kładziecie pod CS jakiś krem? (nie chodzi mi tu o żadną bazę). Po nałożeniu podkładu nie mogę się napatrzec na buzię że jest taka jednolita ale po jakimś czasie czuję jakby "ściągnięcie" na twarzy. CS niestety troche mnie wysusza. Macie może jakiś pomysł jak temu zaradzić?
kładziemy
krem witaminowy z Ziaji, 20 minut czekania i makijaż.

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że napiszę A i pani w Douglasie powiedziała, że akurat jest w promocji za 59 zł, a normalna cena 69 zł. Na all widziałam za 30 +7 zl wysyłka
Ty szczęściaro
na all to bym się obawiała ze względu na przekłamywanie sprzedających. trzeba weryfikować aukcje, a najlepiej kupować u zaufanych ludzi.
a w ogóle najlepie - w drogeriach !
wspierajmy nasz rynek kosmetyków, bo niedługo najlepsze marki będziemy kupować tylko na allegro. przez kupno w drogeriach zapewniamy Polsce utarg z tymi firmami, przez co powiększają one ofertę u nas !

Cytat:
Napisane przez (:amari:) Pokaż wiadomość
A mi w Douglasie nie chcieli dać próbek
Też zastanawiam się nad Buff a Sand Beige do cery suchej.
Aktualnie używam Inglot YSM kolor 41 i Giordani Gold (oriflame) kolor natural ivory.
Jak myślicie, który byłby lepszy?
muszą "chcieć", bo to ich psi obowiązek. idź jeszcze raz i się wykłóć.
wybrałabym buff, bo sand beige nie jest w cale taki jasny. gdzieś tutaj dodałam fotkę.
jak znajdę buff, to zrobię porównanie tych dwóch.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując