Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 16:35   #3544
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo
No właśnie zostałam nakarmiona i wygoniona z powrotem do jutra.
Tobie również przydało by się zadbać o siebie.Bo taka przytłumiona choroba wraca potem z powrotem ze zdwojona sioła.Mnie tak brało pomału już od tyg.w piątek jeszcze byłam jak nowa a wczoraj już się posypałam.
A szkoda by było się na święta rozłożyć

Co do kolorku to mi sie bardzo podobaly Twoje włosy po 9.13 excell.Ale zrobisz jak zechcesz..
ale Ci dobrze nic tylko chorować przy takim lekarzu

ja z 3 tyg temu byłam chora także za powtórkę dziekuje trzeba się trzymac-masz racje, nic przyjemnego byc chorym na swieta..

już postanowione-robię z powrotem excellką

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

No nie załamujcie mnie
Bunny - to Seboradin regenerujący (kuracja do włosów suchych, zniszczonych farbowaniem, modelowaniem) z żeń-szeniem i naturalnym extraktem z rzodkwi - ma on za zadanie wzmorzyć wzrost włosa.
Wzięłam go bo nie było mojego Pharmaceriska, a to był jedyny seboradin na porost włosów :/



Jak Ci się ten Island wypłukał - no szok Ja bym zrobiła excelką





no i teraz się boje go użyć jak ma mnie głowa swędzieć :/



Jakie kryształki ?
Ja czytałam wcześniej,że piszecie o kryształkach - ale myślałam, że mowa o jakimś pudrze rozświetlającym

ja bym użyła tego szamponu na próbę seboradin ma fajne produkty, a noż Ci się spodoba??

taak..bardzo się wypłukał wiedziałam, że tak bedzie bo już nim kiedyś robiłam ale nie pamietałam że aż tak szybko mi zejdzie potem robiłam nim 2 raz i się już trzymał..ale teraz tak nie zrobie bo excellka czeka

a kryształki to są Alfaparfu - mikrokrystaliczne serum nabłyszczające
wygładza, nadaje połysk, chroni przed szuszarką i prostownicą, lepiej się układają..cud, miod i...kryształki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora