Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-18, 08:57   #2697
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Super by było, gdyby można było tego kita rozebrać... Problem jest tylko taki, czy może Annie mogłaby zamienić 2-3 najciemniejsze kolory na te średnie (może można jej wytłumaczyć, że nawet w sklepie trzymanie takich odcieni jest bezcelowe, ponieważ Polki nawet najciemniejsze są dość jasne, a nie mamy w państwie wielu ciemnoskórych kobiet zainteresowanych minerałami, w Ameryce to trochę inaczej wygląda,chociaż może znajdą się takie pięknie opalone kobitki, o rumuńskiej urodzie, jak Aniutek np.)

to jest kuszące:. After you purchase this kit you are eligible to purchase Lucy Minerals at wholesale pricing.
Tylko nie wiem, czy trzeba mieć firmę, żeby u nich zamawiać, czy wystarczy robić mega zamówienia



ja bym się dołączyła do zbiorówki - Cathy skusiła mnie na liner - Espresso Liner, choć nez123 napisała wcześniej, że też jest chętna.
Odnośnie pytania na ile wystarczają podkłady Lucy - mi wystarczył na 6 miesięcy (mam ociupinkę jeszcze w pudełku, ale to tylko do drobnych poprawek w pracy). Mam wrażenie, że wersja Light wystarczy mi na dłużej, wiem już jak się posługiwać Lucy i nie popełniam błędu jak na początku - nie kładę w taaaaakiej ilości i tyyyyyylu warstw.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując