Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-27, 13:07   #4817
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No faktycznie za wiele nie widać, ale ona sięga do kieszeni spodni, a o zakryciu tyłka nie ma mowy
Ja tez jestem wysoka więc to też inaczej, ale to jak mówię - nawet jak ktoś niższy to sukienki z tego nie będzie
nie do konca sie zgodze. zalezy ile ma dlugosci w cm.
bo jesli jest uniwersalna i jako tunika na osobe 180-170cm to dla osoby 160cm bedzie sukienka

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja tak mysle... po c10 moge miec niebieskie pasma czy coś??
Bo dzisiaj juz wyjezdzam na majówke, i albo bede z moim żółtkiem, albo z niebieskimi pasmami wrazie co
niebieskie raczej nie, bardziej szaro-stalowe ciemne.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pewnie takich, żeby mi smaka narobić





Dziewczynki

Tak więc potwierdziło się - majirel 9.11 jest wycofywany
Dlatego następnym razem zapewne pójdzie w ruch majiblond 911 w końcu i jedno i drugie to jasny blond popielato głęboki A i lepiej rozjaśnia więc może nawet fajniej wyjdzie na włosach ?

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



Jestem, jestem
Chyba nawet clipy idealnie pasują
Może nawet zacznę je nosić, niech no mi tylko jeszcze włoski odrosną bym mogła je ładnie związać

Pokazuj kłaczki
mi sie zdaje ze ten 911 a 9.11 to bylo to samo, tylko majiblond lepiej rozjasnia i wycofali tamten odcien bo bylo bez sensu sprzedawanie podobnych kolorow- jak 10.21 majirel i stokholm w sklepie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora