Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - hoodia gordonii
Wątek: hoodia gordonii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-10, 09:12   #21
dzejzee
Przyczajenie
 
Avatar dzejzee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Smile Dot.: hoodia gordonii

witam
Powiem wam o mojej przygodzie z hoodią. Zaczęłam ją stosowac jakies 3 lata temu. kupiłam przez allegro za jakies 150zł. Nie jestem wytrwała w dietach nie potrafię być cierpliwa więc pomyślałam ze moze jakis specyfik mi pomoze. W pierwszych 3 dniach stosowania nie zjadlam totalnie nic! tylko pilam. Nie czulam w ogole glodu. Nie wiem czy to skutek hoodii czy adrenaliny i wiary że ten specyfik działa, ale zaczelam chudnac i to bardzo szybko.Jadłam tylko po to żeby sie nie zaglodzic ale "ssania" nie czułam. Nie uprawialam zadnych sportow kompletnie nic i udalo mmi sie schudnac na jednym opakowaniu 10kg. Zauważyłam że z czasem hoodia przestala na mnie dzialac o ile w ogole dzialala. Albo sie organizm przyzwyczail albo emocje opadly. Jednak dzięki hoodii ktora w ten czy inny sposob pozwolila mi zrzucic troche wagi nie poddalam sie i walczylam dalej z tluszczykiem. Ogólnie udalo mi sie bez żadnych specyfikow zrzucić już 30kg. Zaczynałam od 105kg Tak wiec jeszcze jakies 10 i bede szczesliwa. Pozdrawiam
dzejzee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując