Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-30, 10:23   #307
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz mam wrażenie, że coś z twoim jest nie tak. A może zmienili skład? Mój absolutnie nie jest tępy. To delikatny krem, absoltnie nie robi smug, bo jest na to zbyt lekki. A dla mnie jak zwykle zbyt mało tłusty. A zapachu nie ma praktycznie wcale.
Nie sądzę, żeby było z nim coś nie tak, ma długi termin ważności, poza tym kupowałam wtedy dużo rzeczy Alverde razem z nim i wszystko jest ok z nimi. Tak jak pisałam, każdemu co innego pasuje, zależy od rodzaju skóry, niektórym się będzie mazał, innym nie, dla jednych za lekki, dla innych za ciężki, chociaż co do nawilzenia, to zgadzam się, jest za mało tłusty, właśnie o to chodzi najbardziej, dla mnie jest za suchy, cynkowy taki po prostu. zapach też jest kwestią gustu, to jest oczywiste. Poza tym zdaje mi się, że już ktoś tu wcześniej o nim pisał, że też się rozczarował, więc nie ma co filozofować wg mnie nad tym, czy coś jest nie tak z samym produktem. Jakby co to chętnie go odstąpię i wtedy sie przekonasz czy się różni od twojego, pamietaj o mnie w każdym razie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora