Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 12:49   #175
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Sophie_86 Pokaż wiadomość
Nasunęło mi się jeszcze takie pytanie - może trochę głupie, ale co tam :P - analizy należy dokonywać bez makijażu żeby znaleźć odpowiedni naturalny typ, jest to oczywiste, ale tak się zastanawiam czy gdy się już określę, że np. jestem wiosną, to nałożenie make-upu nie spowoduje, że kolory wiosny będą inaczej pasować, albo zmieni się podtyp i z powodu makijażu/farbowania bardziej będą pasować kolory innego typu?

Czy robiąc sobie analizę kolorystyczną u profesjonalnej wizażystki istnieje możliwość, że się ona pomyli albo jej ocena będzie inna od oceny innej profesjonalistki?
Nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi, ale spróbuję odpowiedzieć: typ określa się po karnacji, makijaż może zmienić karnację (np. samoopalacz, solarium, krem wybielający, tuszujący piegi, nadający inny odcień puder (np. jeśli mamy brzoskwiniową cerę, a nakładamy o odcieniu różowym). to taka sztuczna zmiana, zwykle coś będzie nie tak. ja np. używałam bardzo jasnego pudru (prawie białego), miałam czarne włosy, więc mogłam udawać Zimę, choć jestem Intensywną Wiosną
to pewnie dlatego analizy dokonuje się bez makijażu, bez podkładu, bez opalenizny.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora