Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 10:15   #1287
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4533700 1]Ja zawsze rzęsy miałam kiepskie Tamte tusze ewidentnie były lepsze niż teraz są.[/QUOTE]

No wlasnie, kiedys mialam wrazenie, ze obojetnie czym malowalam rzesy to bylo spoko. Szczegolnie zmiane widze po wszystkich z MF - mam wrazenie, ze po tygodniu robia sie jakies suche i nie da sie nimi malowac. Mi zalezy glownie, zeby rzesy byly pogrubione i pieknie wyczesane i zeby efekt utrzymywal sie do konca dnia. Teraz mam Clump Defy i o ile po pomalowaniu efekt jest super to po godzinie znika :/ Theyare real byl na rzesach w niezmienionyhm stanie, no ale stracilam przy nim tyle rzes, ze glowa mala... mysle, ze szczota mi super pasowala tylko formula tuszu mniej.

I jeszczee pytanie - o ten tusz Noir G z Guerlain - czy mozna kupic sam wklad i go z powodzeniem uzywac czy wymaga on tego etui, zeby byc funkcjonalnym. Bo jeszcze nie zwariowalam, zeby wydac na tusz 239 zl zwlaszcza, ze uzywalabym go w domu rano, kiedy nawet nie mam przed kim szpanowac wypasionym w kosmos opakowaniem? :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-02-26 o 11:19
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora