Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-21, 10:21   #183
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
ok
Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Na pewno jesteś bardzo fotogeniczna. Zastanawiam się jednak jak z tak mocnym makijażem wyglądasz na żywo. Sama mam tak, że mocny makijaż robi ze mnie super laskę na zdjęciach, ale w realu wyglądam źle, bo bardzo rzuca się w oczy, estetyka prostytutki. Poza tym, na podstawie zdjęć z makijażem dałabym Ci ok. 30 lat, just saying.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

A podpowiesz czego używasz do zrobienia tej kreski na powiece? Bo nie znalazłam jeszcze niczego, co byłoby tak czarne.
Na pewno na żywo rzuca się w oczy, ale na 30 lat na pewno nie chcę wyglądać Dzięki za uświadomienie, będę mieć to na względzie, bo wcale mi się taki efekt nie uśmiecha. Chciałabym wyglądać młodo ale mam mocne rysy twarzy i z nimi nic nie zrobię, jedynie makijaż mocny mogę odpuścić skoro mówicie, że daje taki efekt

Najlepszy efekt co do tych kresek daje zwykła czarna kredka podkreślona czarnym cieniem dla wzmocnienia koloru. Wtedy też kreska jest u mnie bardzo trwała.
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora