Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 21:50   #552
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mam trzy wymęczone denka. Wrzody na tyłku. Ciesze się, że lecą do kosza.

Felce Azzurra, Elegante, balsam do ciała, 400ml- początkowo zapach nawet mi się podobał, ale kiedy wyczułam świdrującą nutę miodu sztucznego, 6/7 produktu zużyłam do golenia nóg. W tej roli też nieszczególnie się sprawdzał. Więcej nie kupię.
Gliss Kur, Million gloss, odżywka w spreju, 200ml- kolejny śmierdziuszek, który nie robił kompletnie nic. Nic dobrego. Bubel.
Ziaja, tonik ogórkowy 200ml- kiedyś go nawet lubiłam, teraz się u mnie nie sprawdza. Podrażnia, wzmaga wysypy skórne. Cerę po nim miałam fatalną.


I kilka denek, produktów lepszych i gorszych:

[COLOR=RoyalBlue]Revlon C, podkład do cery mieszanej i tłustej, Buff 150[/COLOR], pokaźna próbka produktu- całkiem dobry na zimę, bardzo dobrze kryje. Gęsty. Wydajny. O lekko żółtym zabarwieniu. Pewnie kiedyś kupię.
Head and shoulders, szampon klasyczny, 400ml- gęsty, o przyjemnym orzeźwiającym zapachu. Miałam wrażenie, że miał trochę zbyt tempa konsystencję, pomimo tego bardzo dobrze się pienił. Ładnie unosił włosy od nasady.
Yves Rocher, TdH, peeling marokański,150ml- mój ulubieniec. Z uwagi na wysoką cenę, używałam tylko do dłoni. Produkt je wygładzał, nawilżał.Były miękkie i pięknie pachnące przez długi czas. Drobinki ścierne bardzo przyjemnie masowały dłonie, rozgrzewały zmarznięte ręce, a olejki nawilżały i i pielęgnowały cienka skórę.
Ivostin, krem do cery trądzikowej na noc, 1ml- mała, śmierdząca ściekiem próbeczka. Krem szybko się wchłaniał. O działaniu nie będę się wypowiadać, bo trudno cokolwiek powiedzieć po dwóch dniach stosowania.
Miałam tak samo po tym toniku
O Revlon muszę poprosić w Dauglas o próbeczkę bądź odlewke może dostane za oczka ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora