Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-27, 07:36   #383
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny piekne kolekcje meliss (tak to sie odmienia? ) wygladaja cudnie, wstyd sie przyznac ale nie mam ani jednych, jakos mnie nie ciagnelo do tego typu butow, ale jak obejrzalam wasze kolekcje zaczynam sie zastanawiac. Czy one sa wygodne i nie obcieraja? Chyba tego sie obawialam najbardziej, bo lubie wygodne obuwie. Pozazdroscic
tak calkiem niekosmetycznie to narobilam zamowien w H&M chyba idzie do mnie z 10 paczek nie wiem czy kurier je da rade na raz zabrac
Dla mnie Mel i Melissy są bardzo wygodne

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć tak mało zapasów

Samych mydeł mam 40, a żeli pod prysznic ok 60
Wow! niezła kolekcja ja pełnowymiarowych żeli i balsamów mam w sumie ok. 30, ale to szybko schodzi najgorsza jest kolorówka i miniatury mam wrażenie, że tego w ogóle nie ubywa

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja właśnie naliczyłam 67 lakierów do paznokci :m dleje:
ja nie-lakierowa, ale też mam tego trochę chyba ok. 20-30szt, ale liczę, że latem powykańczam z połowę

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
dostałam dziś w douglasie próbke kremu do rąk Douglas spirit of asia i nawilża jak loccitane i pachnie świetnie, a kosztuje 23 zł/75 ml bez promocji ;-)

Będzie mój
Muszę oblookać kończą się kremy do rąk i trzeba zrobić zapasy

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ale miałam dzisiaj "przygodę"... Siedzę sobie na ławce w parku w Krakowie z moją przyjaciółką.. Na ławce obok usiadł jakiś dziadek.. No i jakoś tak się nam przygląda i przygląda Siedzi dobre 20 minut już... Wszystko było okej, dopóki nie spojrzałam na jego rękę... Dziad patrząc na nas robił sobie dobrze
Ale oblech

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Do mnie kiedyś na dworcu jakiś pijak podszedł i trzepał sobie pinokia tak samo.
o rety, ale te dziady są obleśne

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale przygoda poziomka. .. zbok jeden!
Dziewczyny musze sprzedać jedne z meliss, te czarne flekowane z kokardką są na mnie za duże to jest 40. A ja noszę 39 Niestety mi klapia
Szkoda, są śliczne

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
Martusia zapasy pokaźne, ale podejrzewam że niejedna z nas ma podobnie, ja staram się nie dublować próbek, ale różnie z tym bywa ;/

Buty też macie cudne, a te melisski Vivien no boooooooooooooooskie - umarłam 2 razy te serca no bosko......

Poziomka i Never współczuję przeżyć... takich ludzi powinno się leczyć!
Mnie już przytłaczają takie zapasy ale pocieszam się, że daty maja długie, więc spokojnie zdążę wszystko zużyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora