Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 19:17   #3474
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też ich nie chcę, a tylko to dostaję - 2 próbki do zakupu i jeszcze takie... I to nie mówię o zakupach za 5zł
Ale w internecie jak kupujesz tp zawsze masz 3 próbki to w stacjo tez tak chce a nie zero !





Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie przeczytałam jeszcze całej, bo doszłam do wniosku, że takie czytanie "na sucho" nie ma sensu. Jako że większa część czyszczenia szafy już za mną to mogę się zabrać za kolejne rozdziały
Ale ogólnie bardzo przyjemnie się czyta. Przede wszystkim odniosłam wrażenie, że ona bardzo fajnie podchodzi do tego, że ma się za dużo ciuchów, a i tak nie ma się w co ubrać, tzn. tak, że to nie koniec świata i że każdy miał kiedyś taki etap, więc po prostu trzeba sobie z tym poradzić. W niektórych książkach brzmiało to jak rozkaz, wykonać albo rozstrzelać a tutaj nie mam takiego negatywnego wrażenia

jaki tytuł?




Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Love1234, ale dziadostwo tak traktowac zlotego klienta

Straszne jest to, co piszecie o miniaturach / probkach naiwnie myslalam, ze nikt z pracownikow ich nie wynosi, ale tam gdzie sa ludzie zawsze beda przekrety
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora