Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-21, 07:37   #2808
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Te z l'biotica zaczęły złuszczać po 2 tygodniach. Nic ze stopami w tym czasie robić nie można, więc super pięknie nie wygladają. Do tego efekt złuszczania mizerny. Więc w końcowym bilansie miałam przesuszone stopy w stanie nieco gorszym niż przed użyciem skarpetek

Epi Feet wydają się mocniejsze, złuszczanie już po 4-5 dniach. Trochę grubsza warstwa naskórka schodzi. Ale znowu to co jest "pod" szału nie robi.
Może mój główny problem polega na tym, że nie miałam problemów z nadmiernym rogowaceniem, pękaniem, twardą skórą i żółtymi piętami. Pewnie przy problemowych stopach one coś dają. Mnie chyba zaszkodzą
faktycznie chyba nie dla Ciebie te skarpetki

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie nie mam czasu iść na zakupy ale jutro mam wolne i na pewno coś w końcu kupię
to powodzenia na łowach

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mam tylko jedne, ale w planach zakupy kolejnych

Mam takie
Śliczne

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
W V. fajne espadryle za 89 zł
Wchodzę na ich stronę kilka razy dziennie i modlę się, żeby nie dorzucili niczego fajnego w moim rozmiarze, bo nie umiem się powstrzymać od klikania w takich cenach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora