Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-27, 18:51   #1451
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BARRBRA Pokaż wiadomość
Hej

Jak większość tutaj kobiet skusiło mnie, żeby coś zmienić na swojej głowie... Naturalnie jestem szatynką, jednak od zawsze nie podobał mi się ten kolor, chociaż teraz oddałabym wszystko żeby do niego wrócić.. [emoji14]rosi:
Zawsze podobały mi się kolorki ciemnego czekoladowego/kasztanowego zimnego brązu. No więc poszłam do sprawdzonego fryzjera od dłuższego czasu no i oczywiście wyszło tak jak chciałam, tylko co z tego że po ok 1-2 tyg kolor zaczął się tak zmywać, że aktualnie mam jakieś przebłyski swojego, coś tam w głębi jeszcze się nie wymyło a na przodzie (grzywkę mam do góry) zostały mi czerwono/bordowo/marchewkowe refleksy... Wyglądam jak jakiś wypłowiały burak...
No ale nie mam oczywiście do nikogo pretensji To nie była farba tylko coś a'la szamponetka, tylko miało dłużej trzymać. Tak że efekt mi się podobał tylko szkoda że nie długo Powiecie: To co zaproblem idź znowu głupia" Ale jakoś nie zamierzam już przez najbliższe XXXX lat nic kombinować z kolorem na włosach, po pierwsze za cenę - 190zł (mam włosy do pasa i jest ich duużo, są kręcone) a po drugie chyba nie ma mi ładniej niż w swoim

Teraz tylko chcę jakoś dotrzeć do swojego koloru, ponieważ za niedługo czeka mnie wesele i nie chce wyglądać tak jak teraz...
Wczoraj moczyłam włosy w rumianku, soku z cytryny i na koniec umyłam szamponem rumiankowym - widziałam po pianie, że trochę kolor zszedł, jednak na włosach nie dostrzegłam znacznej różnicy.
Aktualnie siedzę już ponad 30 min z maską na włosach z drożdży, miodu, soku z cytryny i wody utlenionej. Na to wszystko folia spożywcza i ręcznik. Mam nadzieję, że nie wyrośnie mi ciasto drożdżowe Posiedzę tak do kąpieli i mam nadzieję, że coś zejdzie.. [emoji14]rosi:[emoji14]rosi: A jak nie to mam jeszcze kilka innych pomysłów od płynu do mycia naczyń po szare mydło z ciepłą wodą Nic mnie nie powstrzyma [emoji14]ala:[emoji14]ala:[emoji14]ala:
Jak będę widzieć jakieś rezultaty to dam znać
Nałóż na ponad godzinę sam miód na włosy. Bardzo fajnie ściąga kolor. Oprócz tego jest też metoda z soda, ale od siebie bardzo nie polecam- placze i wysusza włosy, że aua.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując