Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 07:56   #2068
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Widziałam Lenę fajna babeczka jesteś
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
[/COLOR]Lena, jestes bardzo atrakcyjna babka 😊 nie ma tu zadnego powodu do wstydu, wrecz przeciwnie powinnas byc z siebie dumna.
Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość

lena40 nie przesadzaj z tą starością,bo grzeszysz daleko Ci do starości, bardzo ładnie wyglądasz i młodo czerwonego kinola nie widzę
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Lena ślicznie! a ja sobie Ciebie wyobrażałam z krótkimi włosami
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość

Lena miło Cię widzieć laseczko nasza.
Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość


widzę mgliscie,że umaszczenie mamy podobne
(tak a'propos zieleni na oku )
Dzięki dziewczyny, jak nikt inne potraficie poprawić nastrój chorej kobiecie

A tak serio apropo wieku - chyba zawsze wyglądałam młodziej niż metryka pokazuje. Problemem są włosy. Wychodzi siwizna, a przy ciemnym brązie nawet pojedyncze siwe włosy są bardzo widoczne. Potrzebuję farbować odrosty co dwa tygodnie, co jest bardzo uciążliwe. Ściągniecie koloru i rozjaśnienie przy tej długości nie wchodzą w grę.
Muszę podjąć decyzję co zrobić dalej. Chyba obetnę na krótko i rozjaśnię . Specjalnie przetrzymuję je teraz, aby na odroście nie było farby.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie, no i Ty piszesz o jakiejś starości?????
No już w moim wieku trzeba rzeczy nazywać po imieniu
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora