Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 19:53   #338
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wszelkie produkty pochodne do NANOBASE hamują łuszczenie naskórka. Informacjapochodzi zarówno od dr drmatolog, mgr z apteki jak i etykiety produktu.

Kremy z BU - tak jak pisała kiedyś cassatka - nie wszsytko co naturalne wszystkim odpowiada - jestem tego najlepszym przykładem. Spuchłam niesamowice ( szczególnie w okolicach oczu - całych, z górną częścią policzka ) zarówno po kremie liponowym, sojowym jak i po serum FLACO C. Wczoraj użyłam hydrolatu oczarowego i jestem lekko podpuchnięta z powrotem... może ja wogóle na BU jestem uczulona ???? Jednak prędzej na spirytus wsmarowywany ... pisałam też wczesniej, ze będę go chyba wlewać w siebie zamiast w kremy

Zakupy na e-bay - mikaam zdecydowanie polecam glo-revitalize, czyli Ann Turner.
Cosmelan zamówiłam u niej w dniu 14 sierpnia (piątek wieczorem), został natychniast nadany, z USA wyszedł już 16 sierpnia, w Polsce był 20 sierpnia - i tylko nadgorliwości Urzędu Celnego i rozwodowi mojej sąsiadki zawdzięczam to, że otrzymałam GO 29 sierpnia.

Angi 74 - pewnie mamy ten sam problem - z podkładem cera wygląda świetnie , jak moja ukochana maska, jednak zaczęło mi to zdecydowanie przeszkadzać latem ... i to upalnym, kiedy ten zaliczany do ciężkich podkład shiseido zaczynał się skraplać Poza tym zdecydowałam się na zakup cosmelanu też ze względu na wiek i konieczność zregenerowania naskórka. Zdecydowanie lepsze efektu będą po cosm niż po kolejnych ( drogich) zabiegach z kwasami, peelingami itp.

NOWOŚĆ - moje Chłopaki stwierdziły, że brak kontaktu z Wami powoduje u mnie napady agresji

Jaaanyy pięć osób stoi koło mnie i dykutuje - zaraz pęknie mi głowa
Dome w zasadzie to mnie przekonuje .Muszę*jeszcze przed Cosmelanem wypróbować jedno "cudeńko" wybielające z Azji.Podobno ma lepsze działanie od Cosm.a mniejszą siłę rażenia podczas kuracjii.Widziałam na forum fotki przed i po...Sprowadzę to "ustrojstwo" a jak nie pomoże to zostanie tylko Cosmelan ;(

A tak na marginesie wydaję mi się że nasze plamy widzimy tylko my...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora