Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odróbcie za mnie zadanie domowe ;) - perfumy w historii, sztuce i anegdotach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-12, 11:50   #4
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odróbcie za mnie zadanie domowe ;))))))

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Tak, tak. Już dokładnie mam zaplanowane o czym napiszę. Brakuje mi tylko historycznych anegdot związanych z ważnymi osobistościami Temat ma być potraktowany lekko humorystycznie, więc zależy mi na takich smaczkach, które wzbudzą zainteresowanie i zdziwienie
Poszperaj na stronie Quality, tam często obok opisów zapachów znajdują się jakieś fajne historie (np. co do tych osobistości -jako że wspomniałaś o Wodzie Królowej Węgier, możesz też wspomnieć o marce Rance - poświęconej Napoleonowi i jego wesołej rodzince). Ja wspomniałabym również o Bondzie no 9 (zapachy poświęcone dzielnicom NY - bardzo oryginalnie) oraz o kadzidłach Comme des Garcons (Avignion, Kyoto itd.).
Kiedyś urzekła mnie też historia Mitsouko.
Polecam wątek Czym pachną gwiazdy (czy jakoś tak).
Co tam jeszcze... Hmmm... Myślę, że mogłabyś napisać też coś o perfumach sygnowanych nazwiskami gwiazd - i tu nie tylko Britney, Lopez czy inne Naomi, ale np. perfumy Carli Fracci.
Możesz też wspomnieć o Molekułach, o bibliotece Demeter.
Może nie są to anegdoty sensu stricto, ale jako ciekawostki w ogóle mogą być. Tak myślę.


Więcej informacji na ten temat znajdziesz na str. Quality i oczywiście na Wizażu, ja tak pokrótce nakreśliłam tylko co i jak.
Kurczę, aż sama bym taką pracę napisała. Hmmm... Zawsze mogę zmienić temat mojej pracy licencjackiej.
Serio mówię, naprawdę. Czemu ja, głupol, nie wpadłam wcześniej, żeby pisać np. o kreowaniu marki w perfumiarstwie?
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując