Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 12:54   #1598
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zanim do Was zajrzałam, byłam dwa razy w no+vello. Po tych dwóch miesiącach byłam bardzo zadowolona z efektu, ale ze względu na urlop zrobiłam sobie dwumiesięczną przerwę i wygląda na to, że wszystkie włoski odrosły. Cieńsze, bo cieńsze, ale są na co kompletnie nie byłam przygotowana. W prawdzie Panie z gabinetu informowały mnie, że po usunięciu włosków powinno się powtarzać zabieg dwukrotnie co roku. Zrozumiałam, że teraz te które wypadły mogą się pojawić, ale dopiero za rok, a nie za dwa miesiące. W danej chwili jestem trochę podłamana, ale po przeczytaniu kilku wypowiedzi postanowiłam zwrócić się do Was o radę. Rozumiem, że nie mam po wracać do gabinetu i wyrzucać pieniądze w błoto. Mam, więc prośbę (nie mam za bardzo czasu by przejrzeć całe forum)o podanie jaka depilacja jest najskuteczniejsza i ma najdłuższe efekty oraz gabinetu znajdującego się na terenie Warszawy, który ma ją w swojej ofercie(ew. w której części forum mogę znaleźć te informacje).
emidab jest offline Zgłoś do moderatora