Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 22:58   #397
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Niby paletek masz kilka, a róż tylko jeden Rose Gold będziesz mieć? Z drugiej strony - paletek nigdy za wiele i od dawna Cię chyba ta Storm kusi - te złote odcienie ma piękne. Sorry, wygląda na to, że musisz obrabować bank
Kochana, ja mam jeszcze Pixie Pink, Suede, dwa róże z Oriflame i jeszcze Marble Więc to nie tylko Rose Gold

Nie no, spróbuję się opanować i odłożyć to w czasie, może za to następnym razem wezmę Storm, Pomergranate i Barely There Nie no, oszaleję i zbankrutuję przez tą chcicę na Sleeka Nie mogę tak szaleć :P

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Obawiam się jednak, że cena będzie dość wysoka i zadziała na nas odstraszająco, więc może też poprzestaniesz tylko na dwóch?
Mi się przez Was spodobała Lace, ale do września, to jeszcze wszystko możliwe Przypuszczam, że będą kosztować ok.50zł, zdaje się, że tak to wyglądałoby w przeliczeniu z funciaków na nasze
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując