Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-29, 10:54   #405
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
mnie strasznie kusi róż pomegranate , jeśli jest tak samo śliczny jak rose gold, to chyba go kliknę , z wymiany przyleciał do mnie blush pixie pink i jest ok, tylko ta jego matowość mnie nie przekonuje... rose gold jest taki satynowy i delikatnie błyszczący ostatnio nakładam go na brązer Rouge bunny rouge i efekt jest cudny, a w dodatku trzyma mi się na polikach cały dzień.... pomegranate ma taką samą satynową fakturę i chyba coraz bardziej go chcę
Polecam, jest naprawdę śliczny! Ale wiesz, prawie tego połysku na nim nie widać, przynajmniej nie tak jak u Rose Gold. Mimo wszystko jest cudny

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
jakbyśmy się złożyły w co najmniej 5 osób na wysyłkę to byłby sens nie wiadomo po ile te paletki u nas będą, bo może się okazać, że u nas będą droższe niż 10 funtów
Znaczy się, nie mówię, że nie ma sensu Składkowo ma Ale ja wolę poczekać i na spokojnie kasę uzbierać, bo krucho ostatnio u mnie.
Wiesz, myślę, że cena będzie podobna, tak jak jest w przypadku paletek, róży i całej reszty Zresztą, zobaczymy
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując