Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-09, 16:49   #973
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie dosc ze mam smalec po 2 godzinach, to potem robi mi sie najczesciej z tego smalcu i skladnikow kremu ciasto, ktore potem razem z potem sobie splywa i na koniec dnia, po zmyciu tego ciasta, widze "porzasta" skore no wiecie, takie powiekszone pory, do tego jak nie zrobie peelingu porzadnego, to te pory sa do tego wypelnione syfem. a pare dni z takim ciastem to juz gwarancja wysypu i zaskornikow wszelkiej masci na calej twarzy
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To teraz pytanie za 100punktów: Wasze typy ujędrniające
No plizzz, zlitujcie się rzućcie linkami do kilku skutecznych produktów
Masażer. Ja mam Oriflame taki okragły z wypustkami, ale są przeróżne i do nich byle jakie smarowidło.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyszedł lush alez tempo! Tydzień mu zajęło
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
- masełko do ciała king of skin
- 3 kolory henny
- szampon ikove
Szkoda, że lush jakiejś próbeczki nie dorzucił
Supcio-chrupcio oprócz tego rozlanego szamponu.........

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-09 o 16:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora