Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znieczulenie zewnątrzoponowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-28, 19:11   #14
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Znieczulenie zewnątrzoponowe

Cytat:
Napisane przez ala122 Pokaż wiadomość
rodziłam w 2009 w Poznaniu w szpitalu św. rodziny tam znieczulenie z.o jest bezpłatne i dostepne gdy anestezjolog jest dostepny, jakoś nie mialam chyba szczęścia bo pani anestezjolog przyszła w złym nastroju, owszem znieczulenie dostałam ale cos pani anestezjolog nie wyszło i znieczulona została tylko prawa strona a lewa niestety pozostała bez żadnego znieczulenia i tak sobie rodziłam z pozycji leżącej bo nie pozwolili mi chodzić, nie wspominam tego porodu zbyt dobrze, teraz jestem w drugiej ciąży termin mam za dwa tygodnie chce rodzic w szpitalu przy Lutyckiej i nie będe miała znieczulenia bo z tego co mi wiadomo tam nie ma takiej mozliwości
mnie znieczulenie spowodowało, że przestałam czuć ból podczas skurczy, natomiast jako znieczulenie do cc w ogóle nie podziałało, bo pamiętam tylko, że uprzedzałam lekarza jak mi coś tam robił przy brzuchu przed cięciem, że czuję, ale on się tym nie przejął i następne co pamiętam, to okropny ból rozcinania, okropny krzyk mój i odpłynięcie w obłoki (znieczulenie ogólne mi podali) także super miałam poród.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora