Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 15:46   #3428
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Arktyczny srebrny blond na pewno by ci nie wyszedł, bo na ciemne kładłaś. Ale ładnie ci rozjaśnił i lekko ochłodził. Nieznacznie, ale i tak dobrze wyszło
Ja nawet na to nie liczyłam Ale myślałam że rudość się ochłodzi choć trochę, a tymczasem wszystko mi rozjaśniło i jeszcze bardziej wybiło rude i żółte tony, czego się raczej nie spodziewałam Mogłam jednak wziąć tą 111 z color sensation

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Arktyczny srebrny blond na pewno by ci nie wyszedł, bo na ciemne kładłaś. Ale ładnie ci rozjaśnił i lekko ochłodził. Nieznacznie, ale i tak dobrze wyszło

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

A tak poza tym, to bardzo ładnie ci w tym kolorze
Dziękuję Od wszystkich słyszę natomiast że wyglądam tragicznie i że w czanrych było mi lepiej

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Faktycznie kolor jest rudawy...ale z ciepłymi odcieniami po deko chyba tak jest, że trzeba dużo razy popiele kłaść. Mi się w takim podobasz Ni to brąz, ni rudy, ni blond taki karmelowy blond bym powiedziała
No no, właśnie pisałam wcześniej że określiłabym go jako jasny miodowy blond.. ale ja chcę popielaty kolor Zaraz do albumu dodam drugie zdj, trochę z daleka ale jedyny program graficzny jaki mam na tym lapku to paint
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora