Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-07, 19:45   #3449
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja 3 paczki to po polnocy zezarlam Bilans od polnocy do teraz - 8 paczkow


Ale sie nalatalam za tymi farbami Jechalam do mamy i wparowalam kolo niej do rossmanna - patrze polka z palette n9 Oczywiscie pusta, tylko plakietka zostala
Mowie a pal pies to - biere Joanne - oczywiscie joaśki nie bylo w rossie wiec szuram do piotra i pawla niżej - joaśka jest, ale nie perłowa , kaufland - brak, malo co szlag mnie nie trafil, ale mowie pojde jeszcze kawalek do carrefoura i jest, byla joaśka, przy okazji kotlety sojowe kupilam
Jutro bede dzialac
Tylko kurna nie mam tutaj ani pedzelka, ani miseczki do farby, ani miarki do utleniacza, zapomnialam zabrac, shit
8 paczkow o wow wygralas chyba to świeto pączkowania nawet ja i kitka w tyle
ale dobrze dobrze od tego jest w końcu tlusty czwartek

Ale mialas z farbami...ale ja tez co nie unyśliłam sobie jakiejś farby nie bylo jej w sklepie.
Zawsze tak jest

A co Ty bedziesz robić tą joanna?
To perłowa?


Doszła mi farba oksy i szapon goldwell zamykający koloryzacje, zestaw praktycznie w cenie farby wiec w ostatniej chwili domowilam oksy i szampon.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


no jest niejednolity i takie przejścia jakby schody widać (wrzucam fote o co mi chodzi) a co do odrostu myślisz ze przy następnym farbowaniu bedzie lepiej ze stary odrost sie rozjaśni troche (jak zmalaksuje) ?
Ale robilas na wodzie 9%?
Jest nieźle.

A jak tam efekty od cp?
Chyba łykamy od tego samego dnia, co widzę w podpisie.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora