Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-08, 07:34   #3486
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Heh odnośnie próbek, ostatnio wydalam w Mario 380zl i nic nie dostalam dzisiaj wydalam 495zl i tez nic nie dali a skoro likwidując to po xcco maja trzymać? chyba ze dla siebie biorą żeby było co opchnac jak Mario zamkna :p
Ja w S. ostatnio ponad 600 zł i zero próbek. Kobitka nawet sie nie zajaknela ze nic nie mają i nie zaproponowała nawet ze sama cos przygotuje. Widac oderwałam ją od ploteczek z koleżanką i trzeba było szybko wrócic do rozmowy zeby wątku nie stracic

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja wam dziewczyny zazdroszczę zakupowych szaleństw. właśnie dlatego, że ja nie jestem rozrzutna. nieraz mam ochotę kupić jakąś pierdołę za 5-10-20 zł. bo jest ładna. ale sobie myślę po co. zanim coś kupię, przejdę koło tego z 10 razy. zastanowię się, przemyślę, znów przyjdę i popatrzę. zero spontaniczności przy zakupach. ;/ i nawet teraz kiedy mam ochotę poprawić sobie humor czymś nowym- w końcu to czas wyprzedaży, pewnie znów nie kupię nic.
Ja do ubrań i butow sie tak przymierzam, chodze oglądac ze 2-3 razy zanim sie zdecyduje.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora