Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-08, 09:42   #3498
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Gorzej jak obsługuje Cie kto inny, a kasuje kto inny :P w tym wypadku hakowanie systemu nei wypali


Ja proszę panią, która biega ze mną po S o przygotowanie próbek tych produktów które mnie interesują i wtedy jeśli jest inna przy kasie już mi wszystko jedno co mi tam dorzuci

Ja powiem szczerze, że u mnie jest tylko D i jest malutki, panie mnie tam znają i wiedzą że często jeśli produkt który dostałam do przetestowania się sprawdzi to wracam po pełnowymiarowe opakowanie

Prawdą jest, że jeśli konsultantki kojarzą kupującą traktują ją inaczej (przynajmniej u mnie) bo prawie zawsze po produkty do przetestowania idą na to swoje magiczne zaplecze, a jak jest jakaś nowa to wrzuca próbkę kremu przy kasie- a wg mnie to czy kojarzą czy nie nie powinno mieć znaczenia, bo o każdego powinny zadbać tak samo

Wiem, że mają kremy, szminki, tusze i inne cuda jako gratisy do zakupów... niestety dostają je przyjaciółki i rodzina często
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora