Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 09:48   #3500
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44489146]Na mnie takie "cus" nie tylko w kwestii wygladu dziala. Nie dosc, ze czuje sie jak paszczak przegladajac internet to i czesto sie jak debil czuje. Nigdy nie przeprowadze zimnej fuzji, nie naucze sie mowic w 15-tu jezykach itp. Chcialabym byc bardzo madra, a nie jestem. Moj ukochany Sheldon Cooper z The Big Bang Theory jest w tym temacie moim idolem. Wie prawie wszystko. A ja nawet bym pewnie z Kasparowem w warcaby przegrala .

Bardzo jestem podatna na taka wlasnie chora rywalizacje z niedoscignionym wzorem . Meczace to bardzo.[/QUOTE]

James jesteś w błędzie moim zdaniem. Wiele razy opisujesz tu sytuacje, kiedy wykazujesz się wiedzą, np w rozmowach z pracownikami sklepu. Podczytuje Was od ok pół roku i widzę, że zawsze coś mądrego napiszesz. Zresztą wiele tu jest fajnych babeczek na wątku. Rozmowy zawsze są na poziomie. I raczej nie brałabym Sheldona za wzór On ma trochę z garem ja o dopiero czuję się jak pustak, od pół roku szukam pracy i nic, a CV nie mam beznadziejnego moim zdaniem
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora