Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-12, 18:50   #4303
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

a wiec..... nie napisalam co i jak wczesniej bo niestety nie moglam i nie mialam mozliwosci ale teraz to zrobie....

a wiec bylam u tej pani w legnicy i... opowiedziala mi na czym to polega jakie sa tego zalety jakie jest ryzyko, wady itd.... ocenila moje wloski jako zniszczone troszke ale nie jakos tragicznie, jedyny minus to ze byly farbowane....

i w normalnym przypadku gdy wloski sa zdrowe i nie farbowane preparat trzyma sie od 20 do 30 min co daje wieksza mozliwosc wspolpracy preparatu z wlosem i wieksza szansa na lepszy efekt prostowania... w moim przypadku dlugosc trzymania preparatu to max 15 min (czyli polowa) no i niestety mniejsza szansa na super efekt, aczkolwiek moze moje wlosy bardzo szybko wchlona preparat i bedzie ok.... zalezy jakie sa moje wloski....

na oko tej Pani moje wloski beda prostsze ale nie daje 100% pewnosi ze beda mega proste..... .... jednym slowem mowiac (Pani podsumowala to tak) "ja tylko oceniam i wole podac mniej optymistyczna wersje aby pozniej nie bylo na mnie ze cos jest nie tak bo ne spelnia Pani oczekiwan, jesli sie Panie nie zdecyduje to tak naprawde sie Pani nie przekona.... chemia dziala inaczej na kazde wlosy...."

aha i w najgorszym wypadku moje wloski beda ok 40% bardziej prostsze niz sa teraz.....


CO ROBIC??????
pomozcie......
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora