Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-12, 11:06   #3071
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Witajcie


Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dziękuję Mariola
ja chyba przez tę śmierć dookoła jestem odrętwiała

miałam wam powiedzieć, ale jakoś od kilku dni nie było okazji ....
a jak zobaczyłam zdjęcie Franka......

nie chcę o tym mówić za bardzo , nie umiem zresztą, nie wiem nawet jak to nazwać, bo medycznie nazwa jest okropna, a ja myślałam już jak o dziecku...

dziękuję dziewczyny bo wiem, że cieszyłyście się razem ze mną...




Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
pusto i tu...
wszędzie smutek...
AneczkoFraneczko tak bardzo mi żal.... moje przeżycia są niewspółmierne do tego, co cię spotkało, , ale przytulam Cię w myślach, współczuję i przesyłam siłę i dużo dużo miłości również dla Kasieńki.



U mnie akurat po pierwszej diagnozie pustego zakończyło się pomyślnie. Az mi się wspomnienia zebrały i tak myślę: Dlaczego w Polsce lekarze nie potrafią delikatnie załatwiać takich przykrych spraw??? Czy ktoś ich uczy taktu, psychologii??? Kto ma leczyć wówczas ból psychiczny i dusze? gdzie wsparcie psychologa?????? Dla mnie osobiście też sposób w jaki potraktowano mnie jest karygodny!!!!!


Dla lekarzy to rutyna,pamiętam jak po długiej chorobie umierała moja mama,wezwaliśmy pogotowie a lekarz ,który przyjechał powiedział dosłownie że Jej nie zabiorą bo umrze za rogiem
Mama była co prawda była ogłuszona lekami ale wydaje mi się ze słyszała.

ja po wielkich bojach, trudach mam wreszcie miłą wiadomość. Moje wiecznie boląca-cierpiąco-stękająco-jęczące dziecko ŚWIADOMIE uśmiecha się do mnie od soboty. Popłakałam się z radości i żalu nad własną osobą po tym jak zobaczyłam te najcudowniejsze usteczka


Cudowna wiadomość GRATULUJĘ

A teraz jak zauważyła FF zmykam, - bo musze. Ale tyle chciałabym powiedzieć, podzielić się, pogratulować, powspólczuć, pobyc po prostu z wami...
__________________


Edytowane przez manusiakubusia
Czas edycji: 2010-04-12 o 11:08
manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora