Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 13:04   #1558
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
No oczywiscie, ze sie Wam pokaze po metamorfozie
Pod koniec przeszlego tygodnia wyjezdzam, wiec hm, za jakies dwa tygodnie pewnie, moze chwile predzej
Odważnaś Jestem bardzo ciekawa efektów. Zaliczyłam kiedyś ciemną czerwień, z 10 lat temu, ale wyglądałam w niej źle, przy mojej bladej cerze i niebieskich oczach to nie był dobry wybór.

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
oo to ja tak od roku wzdycham do "long boba" chyba tak to nazywają. Mnie chodzi po głowie tak tuż za obojczyki i nie mogę się odważyć ,może na usprawiedliwienie dodam że właściwie wtedy kiedy wyprowadziłam na ludzi te moje włosy to zachciało mi się obciąć

natomiast w post scriptum przesyłam Wam moje "potargańce"
pierwsz fota to bonus - świeża wlosomaniaczka - Nina lat 5
Twoje włosy są coraz piękniejsze Fale robione na szczotce czy czymś innym? Nakładasz coś córce na włosy czy takie są same z siebie?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ostatnio z kolegami mojego TŻ mieliśmy gorącą rozprawę na temat długich włosów i wszyscy protestowali przeciwko krótkim, większość z nich pewnie bardziej dla zasady Moim zdaniem więcej zależy od twarzy niż od długości włosów
Zdecydowanie tak, nie każdy dobrze wygląda w długich. Ja nie poznałam zbyt wielu facetów, którzy by się jakoś szczególnie jarali długimi włosami. Wystarczy sobie zresztą popatrzeć na włosy na Long Hair Community, niektóre są dla mnie dość...hmmm... niesmaczne. Tak jakby właścicielki myślały, że jak mają długie włosy, to już nic nie muszą ze sobą więcej robić w kwestii wyglądu.

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mam tak samo Poza tym ja źle wyglądam w krótkich włosach, bo mimo że są cienkie, jest ich dużo i nie układają się tak ładnie przy twarzy Mi się marzy taki jak w załącznikach, ale jestem tchórzem i pewnie to 40-stki się nie przemogę
Mnie się też długie boby bardzo podobają, zwłaszcza takie do obojczyków (w ogóle jestem fanką wystających obojczyków). Jako fryzura są świetne, ale jako długość włosów chyba najgorsze z możliwych. Żeby dobrze wyglądały, trzeba je stylizować, trudno coś z nimi zrobić, jak nie mamy czasu/ochoty na stylizację, bo kitka przy takiej długości jest smętna, warkocza nie zrobisz, w koka nie upniesz. Poza tym u niektórych takie włosy wywijają się do zewnątrz, co mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
no tak teraz zeszłam do blondu



mnie powaliło ostatnio TO:
(tylko u mnie w wersji średni blond )
Christina jest w ogóle powalająca. Chyba tylko w Drive wyglądała dość przeciętnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując