Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Lakier Do Panokci na prezent dla Kobiety jaki najlepszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-08, 00:07   #1
lebazi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9

Dobry Lakier Do Panokci na prezent dla Kobiety jaki najlepszy


Ponawiam pytanie bo jakaś pseudo moderatorka uważa że coś reklamuje i zamknęła wątek

Proszę bardzo pomóżcie drogie Panie jaki kupić lakier na prezent dla Kobiety.

Nie znając sie na tym kupiłbym najdroższy Chanel ale czytałem że nie warto.

Co wy na to.

Niby ładne kolory,nie śmierdzi, ładnie i dobrze się nim maluje paznokcie ale podobno słabo kryje jasne kolory i dosyc szybko schodzi i sa odpryski.

Priorytety:

1.Ma nie śmierdzieć
2.Ma być śliczny kolor (czerwony)
3.Ma być rzeczywiście dobry.
4.Ma nie psuć paznokci ( o ile coś takiego jest brane pod uwagę)

Jaki kolor według kodu chanel mam kupić aby był czerwony
Gdzie kupić najlepiej czy allegro ??
Czy robią podróbki aby się nie wkopać.

Mikołaj się zbliża więc czasu coraz mniej.

Pomóżcie

To już wiem z poprzedniego zamknietego wątku:


Lepszy od Chanel i tańszy (49 zł) jest lakier OPI. Jeśli ma być piękna, głęboka czerwień to polecam kolor The Thrill of Brazil NL A16. Długo wytrzymuje na paznokciach, nie szkodzi im. Używam go od kilku lat i ręczę za niego Najlepiej kup w Sephorze stacjonarnie bądź w ich sklepie internetowym.

Ja się zgodze z poprzedniczka i także polece OPI. Osobiscie ostatnio kupilam odcień o nazwie "magazine cover mouse" nr nl m59. Jest to czerwień ze złotymi drobinkami i jak nie przepadam za drobinkami kolor ten skradł moje serce jest taki soczysty, myśle ze spodoba się prawie każdej kobiecie. I faktem jest tez, ze lepiej kupić w sklepie - niż zaoszczędzić na allegro 10zl i trafic na podrobke, chyba ze ma się sprawdzonego sprzedawcę
lebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując