Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-08, 01:11   #2706
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:

Alicyja, czarny ci nie pasuje to moje skromne zdanie. Tzn. mnie też niezbyt pasuje, ale ujdzie, u ciebie cera ginie, lepiej ci w jasniejszych nie mówię, że bardzo jasnych i pudrowych, ale nie ciemnych. Co mówią domownicy, to często się nie liczy, bo ja zawsze nosiłam się na czarno, a wystarczy, że założę inny kolor (nawet w nieodpowiednim odcieniu!) i już mama mi mówi, że ładnie wyglądam (choć odcień jest kiepski).
Może być któraś z Jesieni oczy masz piękne.
Co do czarnego to się nie upieram, chociaż uwielbiam ten kolor Ale zrobiłam przymiarkę i w ciemnym brązie oraz grafitowym kolorze jednak mi lepiej, niż w czystej czerni, a ten biały, który noszę nie jest do końca biały tylko taki cieplejszy kolor(kremowy, ecru?) - ciepły biały i w tym wyglądam ok
Źle wyglądam w pastelowych kolorach, w jaskrawych ale i w zbyt zgaszonych.
I pomyliłam pojęcia, czyste - takie soczyste kolory mi nie pasują, tylko takie nasycone, głębokie i stonowane i tu mogłam utrudnić analizę

Sprawdziłam sobie kontrasty (obejrzałam się w lustrze + na zdjeciach) i faktycznie nie wyglądało to dobrze, wręcz nienaturalnie

Przejrzałam też palety, najprzyjaźniejsza wydaje mi się ta paleta
http://1.bp.blogspot.com/-jFe3JfqauN...+dot+chart.png i chyba moge być właśnie tym typem

Co do oczu - dziękuję
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora