Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-26, 07:37   #764
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez margolcia_27 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na kontrolnej wizycie po zabiegu, który miałam w czwartek. Ładnie wszystko się goi, nawet już jestem bez soczewek ochronnych. Widzę doskonale! choć oczywiście rekonwalescencja potrwa jeszcze... mimo to jestem bardzo zadowolona! dużo strachu o nic tak naprawdę

Oczka trochę szczypią, wrażliwe są na światło, ale wszystko do zniesienia! Jeśli chodzi o pracę przy kompie, to za kilka dni mogę już pracować, ale nie przez 8 godzin dziennie - to dopiero gdzieś za 2 tyg. jeszcze.

Ja miałem zabieg w Weiss Klinik i szczerze ich polecam! Pani dr Dreksler-Tkacz to wspaniała osoba! Za obywa oczka płaciłam 2.850 zł, w ramach promocji wakacyjnej. Teraz akurat mają akcję z Grouponem, też taka cena.
taka cena za parę oczu? kurcze, to aż dziwne, ze tak mocno obiżyli. Super że się załapałaś na taka promocję.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
sekund. wytrzymasz mnie sie wydawalo ze lekko poruszylam bo mnie tak na poczatku zabolalo i zyje

o ratach nic nie wiem
a co to za link, który cytujesz? bo mi się nie otwiera
a mówili cos o tym, zeby nie ruszać okiem, patrzec w jeden punkt czy coś w tym stylu?
wczoraj załapałam się w przedszkolu moich dzieci na darmowe badanie komputerowe wzroku i tez pan kazał mi wpatrywać się w jeden punkt i już mnie oko szczypało na samą myśl o konieczności unieruchomienia galki
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując