Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-19, 07:18   #1934
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Gdzie kupić takie pigmenty? Da się je dorwać stacjonarnie? Jestem z Krakowa.
Nie chce wklejać linku do sklepu więc kuknij na priv
Stacjonarnie raczej nie ale to niedroga sprawa taki pigment

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, czoło jest lekko tłuste a policzki suche mimo dobrej pielęgnacji. Szukam płynnego podkładu rozświetlającego o jak najkrótszym składzie z żółtą/beżową/neutralną tonacją, byle nie różową, bez parafiny, olei, wosków, talcu i najlepiej żeby miał jak najmniej silikonów (nie sto rodzajów różnych silikonów jak to w większości, chociaż najlepiej by nie miał ich w ogóle, ale nie wiem czy to możliwe). Najlepiej do 80 zł, ale jak będzie miał wybitny skład to może być z wyższej półki (byle nie po 200 zł) Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Większość dostępnych na rynku, które testowałam mają fatalny, długi skład i wysuszają skórę, a ja nie chcę pogorszyć stanu mojej skóry. Zależy mi też żeby w gamie kolorystycznej był jakiś bardzo jasny odcień. Szukam czegoś w stylu Bourjois Healthy Mix, ale żeby tak nie wysuszał, o lepszym składzie...
Próbowałaś z minerałami nie przychodzi mi do głowy nic co spełna te wymagania:/ ale może ktoś się jeszcze wypowie.
Ale mo
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-19 o 07:32
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora