Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-13, 19:43   #1059
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
przykryć czerwień to możesz tylko czarnym teraz
drogeryjna farba do tego bez amoniaku niewiele zdziała
żeby wrócić do naturalnego koloru musiałabyś teraz rozjaśnić włosy - żeby ściągnąć czerwony kolor, ale jeśli jest taka różnica w kolorach odrostu i na długości to lepiej nie rób tego sama
moim zdaniem fryzjer odwalił byle jak farbowanie i cię spławił. nie uzyskał koloru takiego jak chciałaś i zwalił to na troskę o stan włosów. powinien zaproponować coś, co pozwoli ci przez miesiąc nie wstydzić się wyjść do ludzi. ja bym ponownie do niego nie poszła
Czarnego nigdy w życiu, dodaje mi co najmniej 10 lat.:P

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ojojoj.. ja jako ekspertka... haha weteranta czerwieni ppwiem ci tak..:
farbowanie na czerwoni ciemnych lub bardzo ciemnych włosów zawsze sie tak konczy ze u gory sa jasniejsze a na dole ciemniejsze . czy je sama farbujesz czy u fryzjera.. dlatego tez przewaznie robi sie tak ze sie raz farbuje a za miesiac jeszcze raz zeby pigment chwycil i rozjasnil partie ciemniejsze.. i nie trzeba do tego rozjasniacza o zgrozo co on wyrabia.. najlepiej uzyc farby rozjasniającej typu majicontrast czy allwaves albo scandic line te farby rozjasnia do czerwieni nawet ciemny braz nie od razu ale na pewno dobrze i nie niszcza tak mozno jak rozjasniacz i do najwazniejsze lepiej sie trzymaja wlosa niz np farba na rozjasnionych wlosach! na twoim miejscu bym odczekała ewentualnie wyplukiwala kolor i zobaczyla moze sie rozjasni wypluka ta ciemniejsza partia do jasniejszej nieco i bedzie mozna dac farbe na to ktora fajnie rozjasni
pogadaj z fryzjerem albo zrob to w domu za pomoca znajomej czy mamy z farba rozjasniającą
wgl moze dasz foto wloskow dla dodatkowego info ?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



wlasnie fryzjer odwalił byle co zamiast zrobic raz a porzadnie dziewczynie fryzure popsul i kaze jej miesiac z tym łazić a do tego sobie 2 razy zarobi! co za...** ja dlatego nie chodze do fryzjerów nie ufam im..
noo przykryc moze czernia ale wtedy nie bedzie miala czerwieni ktorej chciala..i bedzie trzeba rozjasniac czern albo deko robic ze 2 razy zeby potem czerwien miec
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłam na mojej głowie, to już chyba nie chcę czerwieni.
A wypłukać jak? Czytałam o tych kąpielach rozjaśniających i nie wiem czy to o to chodzi. Od rozjaśniania nie wyjdą one różowe? Dzisiaj już dwa razy myłam włosy szamponem przeciwłupieżowym, cała byłam różowa.
Dodaje zdjęcia włosów z fleszem i bez.:P w lustrze widzę to, co na zdjęciu z fleszem, nie pisałabym tutaj gdyby wyglądały tak jak na tym bez, bo tragedii nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed (2).jpg (35,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed (3).jpg (33,0 KB, 41 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując