Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-10, 15:00   #30
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Ja mam zwykłą lampę UV o mocy 36V.
Na alie jutro jest wyprzedaż- jest zakładka po wyszukaniu 11.11 sale, tam znajdziesz jutrzejsze promocje!
Naprawdę czasem warto kupić w promocji. Ja jutro zakupię blingi po 1,27$. Także ogarnij dziś temat i korzystaj jutro z okazji.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Ja polecam diamond led i ccfl z ali Mam już kilka miesięcy i daje radę. Kupiłam za ok 34 dolary więc się opłaca.

Co do lakierów. Jestem po pierwszym teście bling i sioux i zdecydowanie lepiej maluje mi się siouxem. Bling mam granat- kryje dopiero po 3 warstwach, średnio się poziomuje i kładąc top zauważyłam, że porobiły się w nim dziurki- misiałam kłaść drugą warstwę. Podobno pomaga przemycie samego koloru przed nałożeniem topu- zoabaczymy.

Sioux rewelacja- śliczny kolor, który kryje oidealnie po dwóch warstwach, dobrze się poziomuje, świetna konsystencja. Żadnych problemów. Chociaż koleżanka mówiła, że to kwestia kolorów- z każdym moze być inaczej.

A jakie masz kolory? Możesz jakieś zdjęcia wrzucić?
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora