Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:49   #3830
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
słynna emulsja do włosów firmy pollena malwa "gloria". rewelacyjna w działaniu, prosta w skłądzie, tania, polska ale cieżko dostać, ja tylko na all.

ich maska tez jest rewelacyjna, kupuje oba produkty, to absolutny must have

LINKI do KWC:

gloria emulsja
maska



ajć, po co CI takie niszczacze włosów?


ja tez czekam na odp z miracollo, takze spokojnie. z boohoo pewnie zamowie w poniedzialek, bo osóbki nam dołączyły i się przeciagnie troszke


mysle ze wytrzymaja, chyba w kazdej gdzie sprawdzalam jest more than 10 in stock - to powinny byc do pn

ale to ciekawe, gdzie Ty pracujesz kochana?
Heh, praca - duże słowo Na praktykach w sądzie jestem i ostatnio dzień w dzień mnie ślą protokołować, do tej pory miałam fajnych sędziów, ale ten dzisiejszy strasznie wkurzający i sesja tez dość napięta, no ale jak sobie po 2-3 sprawy na tą samą godzinę ustawił, to czemu się potem dziwi, że mamy opóźnienie

Ja zawsze GK dosyć lubiłam, teraz kupiłam, coby nie tachać ze sobą do wawy tych wszystkich tubek, słoiczków itd, w życiu bym nie pomyślała, choć w sumie można byo na to wpaść, ale wyrzucić szkoda. Zużyję do końca, a potem kupię znów coś przyzwoitego, jak znów bedę w mierę stabilna geograficznie

Uff, to mnie pocieszylaś tym Mira, wyrzuty sumienia zmniejszyły mi się o 20%
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora