Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 21:17   #238
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Używałam kremu po oczy Avy, a innych, nieekologicznych kosmetyków Avy tez używałam namiętnie w okresie przednaturalkowym. To bardzo dobra, mała, polska firma. Z jej perełek doskonale wspominam serum pod oczy z serii "Zatrzymać czas" - naprawdę działał świetnie. Krem Ecolinea nie był rewelacyjny, ale miły bardzo, nawilżał przyzwoicie, w sam raz na dzień - na noc lubię tłustsze mazidła podoczne. Może go jeszcze kiedyś kupię.
Aha, o ile wiem, kosmetyki Ecolinea nie mają certyfikatu, ale mają naturalny skład za bardzo dobrą cenę. Certyfikat kosztuje, niestety...
Dziękuję za opinię. Może już jednak zarobili na ten certyfikat, bo na esentii pisze, że przykladowo balsam jest certyfikowany.

I jeszcze przytoczę:
"AVA Eco Linea to pierwsze polskie kosmetyki ze znakiem ECOCERT!
Produkt posiada prestiżowy, francuski znak ECOCERT. Oznacza to, że jest kosmetykiem ekologicznym i biologicznym. Minimum 95% składników produktu stanowią naturalne surowce mineralne i roślinne, minimum 50% wszystkich składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych. Produkt nie zawiera surowców z roślin modyfikowanych genetycznie, surowców z martwych zwierząt, olejów, silikonów, parafiny, syntetycznych środków zapachowych i barwiących, syntetycznych konserwantów. Produkt nie był testowany na zwierzętach."

Źródło: http://esentia.pl/Ava_ECO_Linea_Rewi...ala_p31809.htm
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując